به فکرسرویس خوش آمدید

“چرا” فکرسرویس

در سال 2019 هیچ محافظتی برای صاحبان محصولات فکر در برابر ناراحتی یا هزینه خرابی آن ها وجود نداشت. ما تصمیم گرفتیم کاری برای این محصولات انجام بدهیم – و صنعت گارانتی محصولات فکر را در ایران را تاسیس کنیم و با عنایت به خداوند متعال و مهربان توانستیم fakirservce®  را پایه گذاری کنیم

گارانتیی که می توانید روی آن حساب کنید

امروز، با 4 سال تجربه، پیشرو در زمینه ضمانت نامه های محصولات فکر هستیم. ما مطالبات بیشتری نسبت به سایر گارانتی ها پرداخت می کنیم .به عبارتی بیش از 107 میلیارد ریال در چهار سال گذشته اگر بخواهیم دقیق باشیم، که وقتی نوبت گارانتی محصولات شما میشود جزئیات مهم هستند!!!.

ما در کنار شما هستیم

هدف ما این است که صاحبان برند فکر اعم از بازار عمده و بازار تکی را توانمند کنیم تا احساس اطمینان کنند و و با خیالی راحت محصولات را کنترل کنند. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا با محصولات فکر بهترین استفاده را ببرید طوری که دیگر از استفاده از قطعات سایر برند های برای محصولات فکر احساس بی نیازی کنید. ما بیمه نیستیم ما برای افرادی که میخواهد از محصولات خود استفاده مداوم را ببرند راه کار ارائه میدهیم به صورت واضح گارانتی فکر سرویس فقط مخصوص مشتریان راسا الکتریک نیست بلکه همه میتوانند از آن استفاده بکنند. چه سال ها از محصول خود استفاده کرده باشید و چه در حال خرید محصولی جدید باشید ما با شما هستیم.

محصولات دارای گارانتی از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند

هر یک از 1.8 میلیون محصول گارانتی شده ما از آرامش خاطر و حفاظت از بودجه، دسترسی به شبکه سراسری فکر سرویس متشکل از 170 نمایندگی در کلیه استهان ها و شهر های ایران دارای مجوز، پوشش جامع برای سیستم‌ها و محصولات برند فکر هستند- به‌علاوه ویژگی های اضافی در دسترس الکترونیکی و خدمات نگهداری انتخابی برخوردار می‌شوند.

به همین سادگی است:

فکر سرویس تنها یک گارانتی بلکه اصالت محصول را یادآوری میکند. .

فکر سرویس کیست؟

شرکت فیدار پویان راسا الکتریک در نظر دارد که با واردات کالاهای با سطح بالای کیفی طبق استاندارد های جهانی گامی فراتر در راه پیشرفت صنعت لوازم خانگی برداشته و زمینه رقابت های سالم و فنی و وسیع تری در بازار ایران ایجاد کند و همچنین خدمات خود را در هر چه بهتر کردن کیفیت محصولات و قطعات رفاه بیشتری را برای مردم به ارمغان آورد.

شرکت راسا الکتریک با توجه به تعهدی که در برند فکر آلمان بر روی دوش خود احساس می‌کند سعی خود را بر این داشته که تامین کلیه قطعات و موارد مورد نیاز این برند در بازار ایران را انجام داده و بنا رو براین امر گذاشته که شبکه خدمات و گارانتی را در کل کشور پوشش داده و نیاز مردم عزیز را بر آورده کند.

شرکت فیدار پویان راسا الکتریک (سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۰۴۳ و شناسه ملی ۱۴۰۱۰۰۰۹۲۵۶ است.
تنها نماینده رسمی شرکت فکر آلمان ( fakir ) در ایران می باشد.جهت فعالیت و تجارت در زمینه های مختلف از جمله لوازم خانگی که امورات واردات و صادرات کلیه ی کالاهای مجاز به مدت نامحدود و برای بهبود کیفیت زندگی مردم و استفاده از محصولات با کیفیت بالا و تراز اول جهانی را در دستور کار خود قرار داده است.

شرکت فیدار پویان راسا الکتریک تنها نماینده رسمی شرکت فکر آلمان ( fakir ) در ایران می باشد.فکرسرویس جهت فعالیت و تجارت در زمینه های مختلف از جمله لوازم خانگی میباشد ،همچنین راسا الکتریک امورات واردات و صادرات کلیه ی کالاهای مجاز به مدت نامحدود و برای بهبود کیفیت زندگی مردم و استفاده از محصولات با کیفیت بالا و تراز اول جهانی را در دستور کار خود قرار داده است.

میزان گارانتی قطعات

محصولات آشپزی 100
لوازم پخت و پز 100
جارو الکترونیک 98
تهویه و مطبوع 61